Türeyenler Pansiyon

Türeyenler Pansiyon konumu : Avşa
Türeyenler Pansiyon özellikler : 1997’den beri hizmet vermekte olan motelimiz siz değerli misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak için her sene sizlerin isteklerini de değerlendirerek değişikler yaparak kendini yenilemektedir.
Pansiyonumuzda İnternet bağlantısı wifi bulunmaktadır .
16 adet oda 3 ve 4 yataklı,9 adet oda ise 2 yataklıdır.
Apart ve klimalıdır odalardır.
2 yataklı odalar hariç Diğer odalarda Tv ,Buzdolabı ve açık mutfak (mutfak
araç ve gereçleri)24 saat sıcak su,balkonların tamamı deniz manzaralıdır.
9 adet ikili odanın kullanımına açık tv li geniş teras mevcuttur.
Sayın Konuklarımız,
Motelimiz sezon boyunca sizlere en iyi hizmet vermek için çalışmaktadır.Motelimizde önemli olan siz konuklarımızın huzurlu ve rahat bir tatil geçirmeniz ve buradan mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlamaktır.Sizlerin mutlu olarak ayrılmanız bizim bu güvenilir tatil ortamını devam ettirmemizi sağlayacaktır . Önemli olan sizin huzur ve mutluluğunuzdur . İyi tatiller dileriz .

tureyenler1

tureyenler2

tureyenler3

tureyenler4

tureyenler5

tureyenler6

tureyenler7

tureyenler8

tureyenler9

tureyenler10

tureyenler11

tureyenler12

tureyenler13

tureyenler14

tureyenler15

2,267 total views, 1 views today

Yorumlar 1

  • Özcan beyle 01.08.2016 pazartesi tel.de yatak fiyatlarının 25.-TL.ye düştüğünü 3 büyük, 5 yaşında 1 çocuk için 4 kişilik oda 100.- tl fakat size indirim olur şeklinde anlaştıktan sonra pansiyon sahibi 125.- tl fiyat istedi, özcan beyle konuşmamı anlatınca 100.-tl den aşağı olamayacağını bu fiyatların temmuzda geçerli olduğundan bahsetti. Kendi içinde fiyatlarını oturtamamış işletmeler ve sözünün arkasında durmuyorlar ayrıca telefonu da insanın yüzüne kapatıyorlar kesinlikle tavsiye etmiyorum

    Not : Ada genelinde fiyatlar tarih aralığına göre değişmektedir . Temmuz – Ağustos ve bayram fiyatları farklılık gösterir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir