Bahar Aqua Resort

Bahar Aqua Resort Otel

Nehir Delux Otel

Nehir Delux Otel

Avşa Temel Motel

Temel Motel

Pegasus Motel

Pegasus Motel

Avşa Işık Apart

Işık Apart

Avşa Kiraz Apart

Kiraz Apart

Avşa Ayata Otel

Ayata Otel

Avşa Bortaçina Motel

Bortaçina Motel

Avşa Temel Motel 2

Temel Motel 2

Özcan Ürün Motel

Özcan Ürün Motel

Avşa Ayberk Otel

Ayberk Otel

The Park Otel

The Park Otel
Erdek Bortaçina Apart
Sezonluk havuzlu daireler
Erdek Bortaçina Apart
Cunda Bortaçina Restaurant
Tarihi Yel Değirmeni Şarap Evi
Cunda Bortaçina Restaurant
Avşa Bortaçina Restaurant
Bortaçina Şarap Evi
Avşa Bortaçina Restaurant
Bortaçina Zeytinyağı
Bortaçina Naturel Sızma Zeytinyağı
Bortaçina Naturel Sızma Zeytinyağı

Avşa Apart

Avşa Apart

Avşa Almira Apart

Almira Apart

Avşa Kardelen Villa

Kardelen Villa

Avşa Villa Biroğlu

Villa Biroğlu

Avşa Villa Alakuş

Villa Alakuş

Avşa Villa Hızır

Avşa Villa Hızır

Avşa Villa Gülşah

Villa Gülşah

Avşa Pegasus Prestij

Pegasus Prestij

Avşa Rojin Villa

Avşa Rojin Villa

Avşa Joey Motel

JOEY MOTEL

Villa Öykü Evi

Villa Öykü Evi

Avşa Villa Melike

VİLLA MELİKE

Avşa Yağız Villa

YAĞIZ VİLLA

Villa Alp Pansiyon

Villa Alp Pansiyon

Avşa Buse Apart

BUSE APART

Avşa Villa Maçkalı

VİLLA MAÇKALI

Avşa Hema Apart

Hema Apart

Avşa Alperen Apart

ALPEREN APART

Avşa Ceylan Apart

AVŞA CEYLAN APART

Avşa Villa Pansiyon

Villa Pansiyon

Tezölmez Apart

Tezölmez Apart

Gökdeniz Apart

Gökdeniz Apart

Avşa Yaren Otel

Yaren Otel

Avşa Korsan Motel

Korsan Motel

Avşa Adası

Avşa Adası Marmara denizinde bir tatil beldesi, Türkiye'nin yükselen yıldızı. Avşa, Balıkesir’in Marmara Adalar ilçesine bağlı bir yerleşim yeridir. Avşa, Marmara denizinde bulunan bir adadır. Kara bağlantısı bulunmayan Avşa Adası, tatil beldesi olarak tercih edilir. İlçe merkezine 11 km ve il merkezine 155 km uzaklıkta olan Avşa Adası’nın diğer adı “Türkeli” adasıdır. Takımadalar arasında, kapladığı alan bakımından Avşa Adası, Marmara ve Paşalimanı Adalarından sonra gelir. Adanın toplam yüz ölçümü 36 km2, uzunluğu 9 ve eni 4 km’dir. Bununla birlikte, Avşa Adasına İstanbul, Balıkesir ve Tekirdağ’dan ulaşım deniz yoluyla kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Tekirdağ ve Balıkesir üzerinden Avşa’ya ulaşım sağlamak istiyorsanız, arabalı feribotlar sayesinde adaya arabanız ile gelebilirsiniz. Kendi aracınız ile gelmek istemiyorsanız, deniz otobüslerini de ulaşım için tercih edebilirsiniz. Ada içerisinde tüm koy ve plajlara ulaşmanızı sağlayacak minibüs ve taksi imkanları sizleri bekliyor. Ada çevresinde keşfetmeye hazır irili ufaklı 25 adet plaj ve koy mevcut. Bunlar içerisinde Avşa’nın gidilmesi gereken en gözde kumsalları arasında, Avşa Plajı, Altınkum plajı, Tavşanlı koyu, Çınar koyu, Karadut Koyu, Kumtur koyu, Beyazsaray koyu ve Yiğitler plajı yer alıyor. Adanın tüm koylarında bulunan plajlar ve tesisler, size yılın tüm yorgunluğunu ve üzerinizdeki stresi atmanıza yardımcı olmak için, tüm güzellikleri sunuyor. Doğal plajları, kendine özel ince kumu ve kendi kendini temizleyen denizi ile Avşa adası konaklamak için geniş bir yelpazeye sahip. Avşa adasına ilk adım attığınızda eşsiz deniz ürünlerinin tazeliğine şahit olacaksınız. Yemek kültürü ile kendine hayran bırakan ada’nın taze deniz ürünlerine yakışan şarabı da çok meşhur. Geniş bir o kadar ferah oteller, pansiyonlar, uygun fiyatlar ve isteğe bağlı kiralık evlere kadar tüm olanaklar sunulmuş durumda. Avşa’nın sabahı ve öğleni ne kadar güzelse akşamı da bir o kadar harika. Yazın canlılığına ayak uyduran gece hayatı, Avşa Adası'nda bulunan 3 büyük disko ile renkli yaz akşamları sizleri bekliyor. Barlar, türkü evleri ve sınırsız canlı müzik yapan kafeler sabaha kadar eğlenceyi tatilciler için doyasıya yaşatıyor. Bütçenize göre keyifli bir tatilin kapılarını aralamak istiyorsanız sizleri Avşa Adası’nın eşsiz ve ferahlatıcı atmosferine bekliyoruz.

Avşa Nerede

Avşa Nerede : Türkiye'de bir ada! Balıkesir'in Marmara Adalar ilçesine bağlı Avşa Adası, Marmara denizinde bir adadır.

Avşa Adasına arabayla nasıl gidilir

Arabanızla Avşa Adasına gidebilirsiniz. Arabanızla gidebilmek için 2 farklı güzergah bulunmaktadır. Bunlardan biri Tekirdağ üzerinde arabalı feribotlarla, 2. olarakta Erdek üzerinden arabalı feribotlarla Avşa Adasına gidebilirsiniz. Yener Ciner arabalı gemisi çalışmaya başlarsa İstanbul hattından arabalı gelişler başlayacak.
Balıkesir Erdek iskelesinden arabalı feribotlarla Avşa Adasına gidebilmek için Gestaş, Adalar 1 ve Marmara Roro arabalı feribotlarını tercih edebilirsiniz.
Tekirdağ üzerinden Tekirdağ Limanı, Tekirdağ Akport Limanı ve Tekirdağ Barbaros limanından arabalı feribotlarla Avşa adasına gidebilirsiniz.
Tekirdağ'dan gidecek tatilciler : Adalar 1, Yavuznaz, Ömer Kaptan, Özkaptan, Marmara Roro arabalı feribotlarından birini tercih edebilirler.

Avşa Adası

Bu sitede yayınlanan veri, bilgi, fiyat bilgilerinin yazım hatalarından sitemiz sorumlu değildir. Bu bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla verilmiştir.

Lütfen arayarak bilgileri teyit alınız.

Rezervasyon yapmadan gelmemeye özen gösterin ve iskelede bulunabilecek komisyonculara güvenmeyiniz.

Sitemizde bulunan işletmeler ile hiç bir bağımız yoktur, komisyon almıyoruz. Birebir işletme sahibiyle irtibata geçiyorsunuz.

Avsa.gen.tr tüm hakları saklıdır. Bu sitedeki fotoğraf ve metinlerin, izin alınmadan, Online Bilişim Hizmetlerinin mali ve manevi haklarına aykırı şekilde kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca suç olup aynı zamanda tazmin hakkı da doğurmaktadır. Bu çeşit eylemlerde bulunanlar hakkında ekte bulunan Kanun Hükümleri kapsamında Cumhuriyet Başsavcılıklarına şikayette bulunulacağı gibi tazminatı da içeren diğer tüm yasal haklara da başvurulacaktır.

Design 7the24