Avşa Adası Kadınlar Plajı

Avşa Mahallesi | Avşa Adası

Avşa Adası Kadınlar Plajı Özellikleri

Avşa Adası'nda bir ilk olacak kadınlar plajı Çınar koyunda, Ayanya mevkiinde bulunmaktadır. Ayanya Beach yanında yapılacak olan Kadınlar Plajı Belediye destekli yapılacak ve minübüsler plaja sefer tarifesi düzenleyecek. Kadınlar Plajı arazisi yardım sever iş adamı Bülent Çırak tarafından, Marmara Adalar Belediyesine tahsis edildi.

Kadınlar plajı 2019 yaz sezonuna hazırlanmaya çalışacak.

Avşa Adası Kadınlar Plajı

Önemli Not : Çeşitli medyada adı geçen Kadınlar Plajı ( Tavşanlı Plajı yanı Bayraklı Plajı ) Resmi olarak halka açık bir plajdır. Kadın, erkek ayrımı yapılarak yasaklama söz konusu değildir.

Avşa Adası Kadınlar Plajı - Bayraklı Plajı
Bayraklı plajı resmi olarak kadınlar plajı vasfı taşımamaktadır. Gözlerden uzak bir yer arıyorsanız: Atanaş, Sandıklı, Kunduz suyu gibi adanın Marmara Adasına bakan tarafında bulunan ıssız koyları tavsiye edebiliriz.

Yeni yapılacak olan Avşa Adası Kadınlar plajının çevresine Marmara Adası Abroz Kadınlar plajındaki gibi çevresi çitle çevrilecek.

Önceki ve sonraki Makaleler: >>> Avşa Adası Kamp Alanları - >>> Avşa Adası Nerede Kalınır

Sizde makalemize yorum bırakabilirsiniz. Eksik ve yanlış bilgileri düzeltebilir, ek bilgileri sizde paylaşabilirsiniz.
Sitede yayınlanan yorumlardan yazarları sorumludur, yazılan makaleler bilgi verme amaçlıdır. Yayınlanan yorumlardan Avsa.gen.tr sorumlu tutulamaz.

Avşa Adası Kadınlar Plajı

Avşa Adası

Bu sitede yayınlanan veri, bilgi, fiyat bilgilerinin yazım hatalarından işletme veya sitemiz sorumlu değildir. Bu bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla verilmiştir.

Lütfen arayarak bilgileri teyit alınız.

Rezervasyon yapmadan gelmemeye özen gösterin ve iskelede bulunabilecek komisyonculara güvenmeyiniz.

Sitemizde bulunan işletmeler ile hiç bir bağımız yoktur, komisyon almıyoruz. Birebir işletme sahibiyle irtibata geçiyorsunuz.

Avsa.gen.tr tüm hakları saklıdır. Bu sitedeki fotoğraf ve metinlerin, izin alınmadan, Online Bilişim Hizmetlerinin mali ve manevi haklarına aykırı şekilde kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca suç olup aynı zamanda tazmin hakkı da doğurmaktadır. Bu çeşit eylemlerde bulunanlar hakkında ekte bulunan Kanun Hükümleri kapsamında Cumhuriyet Başsavcılıklarına şikayette bulunulacağı gibi tazminatı da içeren diğer tüm yasal haklara da başvurulacaktır.

Design 7the24