Avşa Plajı

Avşa Mahallesi Deniz Mahallesi | Avşa Adası

Avşa Plajı Özellikleri

Avşa Adasının en popüler plajı, iskeleden iner inmez sağa ve sola uzanan sahil kesimi Avşa Plajı olarak anılır. Mehmet Uyar Parkından, Balıkçı parkına kadar uzanan sahil şeridi Avşa Plajı olarak adlandırılmıştır.

Avşa Mahallesi ve Deniz Mahallesinin kesişme noktası olan Avşa İskelesinide içine alan Avşa plajı, iki mahalle sınırları içinde olma özelliği taşıyan tek plajdır. Avşa Adası Avşa Plajı

Turistik ve günübirlik tesis konusunda en zengin plajdır. Şezlong ve şemsiye kiralama hizmeti belediye bünyesindedir. En yoğun yerleşim bölgesi olduğu için en yoğun plajda Avşa Plajıdır.

Geceside gündüzü kadar havalı, eğlenceli ve romantik oluyor Avşa Plajı'nın. Sahile yayılan yemek masaları, kumun üstünde akşam yemeği keyfine varacaksınız.

Avşa Plajı Yorumları

Avşa Adası

Bu sitede yayınlanan veri, bilgi, fiyat bilgilerinin yazım hatalarından işletme veya sitemiz sorumlu değildir. Bu bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla verilmiştir.

Lütfen arayarak bilgileri teyit alınız.

Rezervasyon yapmadan gelmemeye özen gösterin ve iskelede bulunabilecek komisyonculara güvenmeyiniz.

Sitemizde bulunan işletmeler ile hiç bir bağımız yoktur, komisyon almıyoruz. Birebir işletme sahibiyle irtibata geçiyorsunuz.

Avsa.gen.tr tüm hakları saklıdır. Bu sitedeki fotoğraf ve metinlerin, izin alınmadan, Online Bilişim Hizmetlerinin mali ve manevi haklarına aykırı şekilde kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca suç olup aynı zamanda tazmin hakkı da doğurmaktadır. Bu çeşit eylemlerde bulunanlar hakkında ekte bulunan Kanun Hükümleri kapsamında Cumhuriyet Başsavcılıklarına şikayette bulunulacağı gibi tazminatı da içeren diğer tüm yasal haklara da başvurulacaktır.

Design 7the24