Avşa Mahallesi

Avşa Adası, Marmara Adalar, Balıkesir, Türkiye 10360

Avşa Mahallesi Özellikleri

Avşa Adası'nın üç mahallesinden biride Avşa Mahallesidir.

30 Mart 2014 Yerel Seçim sonuçlarından sonra Avşa Beldesi üç mahalleye ayrıldı, Avşa Mahallesi - Deniz Mahallesi ve Yiğitler Mahallesi.

Avşa Mahallesi:

AVŞA Mahallesi

Avşa İskele'den başlayarak, Tozan - Büyülübağ'dan Kumtur'a kadar uzanan alan Balıkesir ili, Marmara Adalar ilçesi, Avşa Mahallesi'ni oluşturmaktadır.

Adanın ismini taşıyan mahalle, adına yakışır şekilde adanın kalbinin attığı mahalle diyebiliriz. Barlar sokağı dışında tüm disco ve clublarda bu mahallede toplanmıştır. Avşa plajının yarısına sahip mahallede ayrıca adanın en popüler plajı olan Çınar Plajı - Çınar koyuda yer almaktadır.

Avşa Mahallesi Muhtarı: Bintuğ Yasakçı - Posta Kodu 10360

AVŞA Adası Avşa Mahallesi 1

Bayrak Tepesi - 78 Motel Tepesi - Kumbaşı Tepesi 1

Avşa Mahallesinde neler var? Avşa Mahallesi işletmeleri - Avşa Mahallesi Rehberi.

Tanz Disko
Avşa Arena Club
Club Liatris
Gıybet Beach
Atamerin Bahçesi
Asparaca Manastır
The Squadron Club
Avşa Club Cadde
Orta Bar
Yaren Türkü Evi
Havar Türkü Evi
Çınar Koyu - Çınar Plajı
Kırk Dere Plajı
Ayanya Beach
Fener Nargile
Poligon Cafe
İsmetin Yeri
Yako Restaurant
Erol'un Yeri
Tanz Beach
Seyir Tepe - Seyir Terası
Millet Bahçesi

Konaklama İşletmeleri: Nehir Hotel - Nehir Apart - Atamerbey Konağı - 78 Moteller - The Park Otel - Veli's Suit - Pagasus Prestij - Pegasus Motel - Anı Motel - Beyazsaray Otel - Yarar Otel - Çankırı Otel - Şeref Motel - Güneş Motel - Avşar Motel - Ayanya Bungalow - Ciner Otel - Aydın Motel - Han Apart - Palmiye Otel - Deniseren Motel - Avşa Motel - Yüksel Motel - Uludağ Apart - Hakan Motel - Ege Motel - Dayanak Apart - Doğa Apart - Yarar Apart - Tanz 2011 - Saray Apart - Gül Apart - Truva Motel - Villa Gül - Hayat Motel - Ramses Apart - Altınkum Pansiyon - Elmas Anne Apart - Pera Motel - Bortaçina Motel - Elif Motel - Olca Motel - Murat Apart - Kent Otel - Mercan Apart - Yaren Otel - Yaren Apart - Özcan Ürün Motel - Fantasia Motel - Olimpos Motel - Atacan Apart - Kalkın Motel - Erenler Motel - Tezgel Pansiyon - Köşk Motel - Efe Suit - Arzum Motel - Özgür Motel - Suna Butik Otel - Avşa Cihan Apart - Ömer Deniz Motel

Avşa Mahallesi Yorumları

Avşa Adası

Bu sitede yayınlanan veri, bilgi, fiyat bilgilerinin yazım hatalarından işletme veya sitemiz sorumlu değildir. Bu bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla verilmiştir.

Lütfen arayarak bilgileri teyit alınız.

Rezervasyon yapmadan gelmemeye özen gösterin ve iskelede bulunabilecek komisyonculara güvenmeyiniz.

Sitemizde bulunan işletmeler ile hiç bir bağımız yoktur, komisyon almıyoruz. Birebir işletme sahibiyle irtibata geçiyorsunuz.

Avsa.gen.tr tüm hakları saklıdır. Bu sitedeki fotoğraf ve metinlerin, izin alınmadan, Online Bilişim Hizmetlerinin mali ve manevi haklarına aykırı şekilde kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca suç olup aynı zamanda tazmin hakkı da doğurmaktadır. Bu çeşit eylemlerde bulunanlar hakkında ekte bulunan Kanun Hükümleri kapsamında Cumhuriyet Başsavcılıklarına şikayette bulunulacağı gibi tazminatı da içeren diğer tüm yasal haklara da başvurulacaktır.

Design 7the24